Де виробляють холодильники Hitachi

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Поделиться в pinterest
Поделиться в whatsapp

Маючи намір придбати нову розкішну побутову техніку, покупці цікавляться, де виробляють холодильники Hitachi. Їхня батьківщина — Японія, і цим багато сказано. Якість і надійність виробів з Країни висхідного сонця загальновизнано, і корпорація Hitachi, що випускає холодильники під своїм брендом, не є винятком з правила.

Сторінки історії Hitachi

Серед відомих в світі фінансово-промислових груп — японська корпорація Hitachi. За більш ніж столітнє існування (рік заснування — 1910) мале підприємство виросло в крупний конгломерат.

Заснував фірму талановитий інженер Наміхей Одайра, який налагодив випуск електродвигунів власної розробки в провінційному шахтарському містечку Хітаті. Підприємство отримало назву по імені міста, яке привернуло засновника багатообіцяючим смислом. «Сонце, що сходить» — так перекладається з японської «хітачі».

Концепція розвитку підприємства передбачала постійний якісний ріст і вдосконалення, повністю відповідаючи назві. Наголос робився на високій надійності товару, прагненні допомогти людям новими технологіями. «Передбачення майбутнього» — офіційний девіз фірми, що відображає стратегічний напрямок розвитку. Ця філософія, що залишається незмінною понад 100 років, привела корпорацію на лідируючі місця у світі.

Амбіційний засновник не збирався зупинятися на випуску електродвигунів, незабаром налагодив виробництво вимірювальних приладів, трансформаторів, водяних турбін, вентиляторів. Колектив інженерів, натхнений корпоративною ідеєю, чуйно реагував на появу нових технологій. Не випадково у Hitachi заслужена слава першовідкривача в багатьох областях.

Фахівці фірми були першими в Японії, що розробили конструкції електровоза (1924 г.), холодильника (1932), пральної машини (1954 г.). Компанія першою в світі випустила:

• серію персональних комп’ютерів (1974 р.);

• електроінструмент, оснащений мікропроцесором (1974 р.);

• DVD-відеокамеру стандарту DVD-RAM (2000 р.);

• жорсткий диск 1 Тб.

Сьогодні в складі фінансово-промислової групи Hitachi LTD понад 1 тисяча компаній, половина з яких знаходиться за межами Японії. Число працівників фірми досягає 330 тис. Вони трудяться у сфері інформаційних систем, електроніки, промисловості, енергетики, виробляють побутову техніку, займаються гарантійним сервісом.

Ставлячи питання: Hitachi — чия фірма — відповідь отримуємо однозначну: японська. Висока репутація продукції досягається не тільки високотехнологічними інженерними розробками, а й суворим контролем якості, незалежно від місця розташування підприємства з випуску: в Японії або на материку

Чому корпорації розміщують виробництво в інших країнах

У сучасному світі відбувається процес глобалізації, складова частина якої — економічна інтеграція. У кінці ХХ століття створилася світова система, яка об’єднує виробництво і реалізацію продукції. Фірми розміщують дочірні структури в інших країнах, прагнучи скоротити витрати на виробництво і збут продукції.

Багато товарів, що надходять на ринок під відомою торговою маркою, виробляються не в країні, що дала назву бренду. Наприклад, багато жителів ФРН купують холодильники Bosh, які виробляють підприємства Китаю і Південної Кореї, а не Німеччини. Проте вони заслужено довіряють цій продукції, тому що вона збирається на заводах і фабриках, що входять до складу корпорації.

Аналогічна ситуація із фірмою Hitachi. Її техніку збирають у різних країнах:

• у Туреччині — телевізори;

• у Китаї — електроінструменти;

у Таїланді — холодильники.

Однозначно сказати, чий виробник холодильників Хітачі, складно. Фірма не повністю віддала випуск холодильників дочірній компанії у Таїланді. Там збирають техніку, призначену для ринків Азії і Європи, в тому числі України. На підприємстві, розміщеному в Японії, виробляють холодильники для японців і жителів Сінгапуру.

Не останню роль в такому розподілі зіграв попит. Японія і Сінгапур мають покупців, які не обмежені коштами, віддають перевагу дорогим багатокамерним холодильникам. З урахуванням попиту такі моделі виробляють у Японії. Порівняно недорогі двокамерні холодильники збирають у Таїланді. Певну частку займають більш дорогі моделі side-by-side і багатокамерні.

Японська якість

Покупець має право поцікавитися, чи не страждає якість холодильників від того, що їх збирають у Таїланді. Адже низькопробні китайські товари всім відомі, а Таїланд чим відрізняється від Китаю?

Однозначно — ні. На це твердження є кілька переконливих доказів:

1. Товари низької якості виробляються в маленьких майстернях, купуються дрібним оптом, продаються в роздріб на ринках. Великі магазини постачають товар від офіційних дилерів, тому якість гарантується. Це повністю відноситься до Таїланду і будь-якої країни, де розміщуються дочірні підприємства фірми.

2. Hitachi дорожить репутацією, контроль якості в Таїланді не м’якший, ніж у Японії. В умовах жорстокої конкуренції за покупця падіння якості означає автоматичне зниження попиту.

3. Серце холодильника — електродвигун для компресора — виробляють в Японії. Це мотор нового покоління, створений по інверторній технології. Складний виріб доручають японським фахівцям. Кваліфікація таїландських робочих нижче, але якісно зібрати холодильник з комплектуючих частин вони здатні.

Надійність техніки в сучасних умовах мало залежить від місця розміщення виробництва, а переважно від того, чий бренд. У глобальному світі багато хто за звичкою говорить: німецький Фольксваген, американський Форд і т.п., не знаючи, що ці та подібні товари виробляються по всьому світу. Але торгова марка — це репутація, і якщо нею дорожать, то якість гарантується. Якщо це японський Hitachi, впевненість в якості 100-відсоткова.

Надійність холодильників в цифрах і фактах

Від побутової техніки очікують безперебійної довговічної роботи. З цієї причини вибір холодильника – непросте завдання. Порівняння технічних характеристик не дає повної картини: функціональність моделей одного класу у різних виробників багато в чому рівнозначна.

Корисна інформація для вибору міститься у відгуках покупців, але їх вивчення по кожній моделі холодильника, яка визвала зацікавленість, забирає багато часу. Правильну картину дають рейтинг і статистика.

Щорічно українці купують близько 1,5 млн. холодильників. Погіршення економічної ситуації позначилося на виборі: виросло число покупок надійної техніки, хоча її вартість вища за ціну бюджетних моделей. Продажі холодильників преміум-класу збільшилися, складають третю частину загальної кількості покупок. Частка холодильників Хітачі серед них становить 40%. На другому місці із 25% також японська модель Sharp, почесне третє — у Liebherr (20%).

Цікавий антирейтинг холодильників. При знайомстві з ним виявляється, що в список потрапляють деякі моделі відомих брендів, але Hitachi серед них немає. Наприклад, покупці вкрай незадоволені такими холодильниками:

1. Bosh KIS38A51 — модель вище середнього цінового рівня, але відгуки вкрай негативні. Щорічно доводиться міняти дверні петлі, руйнується ущільнювач.

2. Indesit B 18 FNF — хороші технічні характеристики для бюджетного холодильника. Дратують гучні клацання і шум компресора. Ламається мало не щороку, швидко руйнуються пластикові ящики.

3. Liebherr CBNesf 3913 — великий дорогий холодильник. На цю модель не поширюється німецька якість, конструкція недосконала. Часті серйозні поломки, вартість усунення висока.

4. Nord 275-010 — не вартий навіть своїх $ 185. Якість збірки огидна, поломки зустрічаються з першого дня.

5. Zanussi ZBB 47460 DA — найгірша модель відомого бренду. Дуже дорогий агрегат side-by-side переповнений недоробками. Вартість частих ремонтів рівняється з ціною холодильника середнього класу.

В інтернеті зустрічаються рейтингові огляди кращих холодильників, дані в яких відрізняються, але серед агрегатів елітного класу завжди згадують Hitachi. Рейтинги враховують технічні характеристики, співвідношення ціни-якості, відгуки покупців. Відгуки користувачів холодильників Хітачі дуже важливі, їх вивчення дає такі показники:

• якість збірки влаштовує 99% покупців;

• вважають техніку надійною 95%;

• задоволені роботою агрегату 90%.

Але на перше місце в будь-якому рейтингу ми б поставили статистику сервісних центрів. Враховується, скільки заявок надійшло на ремонт, які характерні несправності різних моделей і брендів.

У холодильників Hitachi країна-виробник для ринку України — Таїланд. Дочірні фірми, що займаються складанням техніки, розробленої інженерами японської компанії, ретельно контролюють якість. Тому холодильники під цим брендом рідко потрапляє в ремонт, але від поломок не застрахована жодна техніка.

За даними майстрів ремонту найбільш часті поломки пов’язані з такими вузлами:

• електронна плата управління — 35% звернень;

• система охолодження — 31%;

• компресор — 4%.

Співробітники сервісних центрів стверджують, що частка несправностей, спричинених заводським браком, незначна. Збої в роботі обладнання пов’язані переважно з двома чинниками: різкі скачки напруги в мережі і порушення правил експлуатації.

З інверторним компресором ситуація особлива. Виробник настільки впевнений у його якості, що дає гарантію 10 років бездоганної служби. Поломки пов’язані з недбалим поводженням із холодильником: нещільно або різко закривають двері. Несправність компресора також викликають супутні поломки на кшталт порушення циркуляції фреону через засмічення системи.

Цікава статистика ремонтів холодильників різних брендів. За відомостями сервісних центрів лідер антирейтингу — Норд. За ним іде Індезіт. Дещо менше поломок у брендів Liebherr, Samsung, Атлант. Ніде в списку антирейтингу за будь-якими показниками не зустрічається бренд Hitachi.

Виходячи зі статистики ремонту, робиться однозначний висновок: холодильники Hitachi, чиє виробництво для українських покупців організовано в Таїланді, не менше надійні, ніж ті, що випускаються в Японії. При правильному поводженні з холодильником Hitachi він прослужить не менше 10 років, і це не межа.

Гарантійне обслуговування

Холодильники Хітачі славляться якістю, але будь-яка техніка ламається. Виробник і його офіційний представник в Україні дають гарантії на обслуговування агрегатів в разі несправностей. Техніка складна, тому не варто ремонтувати самостійно, а відразу звертатися в сервісний центр. В Україні їх 37, фахівець для гарантійного обслуговування виїде за викликом в будь-який населений пункт із найближчого центру.

Право звернутися в сервісний центр дає гарантійний талон, який покупець отримує в магазині. Якщо протягом зазначеного строку виявляється поломка, майстри усувають її безкоштовно з виїздом додому.

Холодильники оснащені системою самодіагностики: при поломці на дисплеї висвічується код, розшифрувати який може фахівець. Співробітники сервісного центру мають досвід усунення поломок, відповідне обладнання, оригінальні запчастини. необхідно зв’язатися з ремонтною майстернею по телефону, повідомити код помилки, зробити заявку, і фахівець виїде додому. Несправності у більшості випадків усувають на місці.

Якість комплектації в Таїланді, де виробляють холодильники Hitachi для покупців з усього світу, не поступається японській. Перед експлуатацією варто уважно вивчити інструкцію, неухильно дотримуватися рекомендацій. Тоді холодильник Hitachi буде служити довго і бездоганно.

Оставьте отзыв

Все про HITACHI

Холодильники HITACHI это лучшее качество, проверенное временем и усердной работой инженеров

Hедавние записи
Hitachi
hitachi_net_ua

Топ холодильників Hitachi

Серед різноманіття продукції японської корпорації під брендом Hitachi світову популярність здобули холодильники. Фірма успішно

Читать
Ожидается
Скидка!
49999 грн
Скидка!
59999 грн
Ожидается
39399 грн
39399 грн
Скидка!
49999 грн
Скидка!
49999 грн
Подписывайтесь на скидки и новости от Hitachi

Введите свой элетронный адрес

error: Content is protected !!
Прокрутить наверх

Мы можем перезвонить