Топ холодильників Hitachi

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Поделиться в pinterest
Поделиться в whatsapp
ОжидаетсяОжидаетсяОжидаетсяОжидаетсяОжидаетсяОжидается

Серед різноманіття продукції японської корпорації під брендом Hitachi світову популярність здобули холодильники. Фірма успішно задовольняє запити споживачів на агрегати різних категорій. Виробляється безліч холодильної техніки, зорієнтуватися серед якої покупцеві нелегко. Топ холодильників Hitachi 2021 допоможе зробити правильний вибір.

Технічні параметри та вживані технології

У холодильниках Hitachi застосовуються технології, які вже стали звичними споживачеві. Фірма надає перевагу крапельному охолодженню системою No Frost, за якою працюють холодильне відділення і морозильна камера. Розморожування завдяки цій системі автоматичне, практично не потребує втручання людини. У холодильниках Hitachi використовується енергозберігаючий інверторний компресор. Потоки холодного повітря вентиляторами рівномірно розподіляються по відділеннях.

Крім традиційних технологій компанія у холодильниках Hitachi використовує власні розробки:

 1. Minus-Zero Cooling — охолодження за допомогою панелі з постійно мінусовою температурою. Досягається м’яке охолодження продуктів, економія електроенергії.
 2. Dual Fan Cooling або як варіант Cool Jet Wrap — система клімат-контролю для рівномірного розподілу холодного повітря вентиляторами по всіх секціях всередині холодильника. Різниця температур знизу і зверху відсіків мінімальна.
 3. Triple Clean — система потрійного очищення повітря. Використовуються технології іонізації, фільтрації за допомогою титанового оксиду, рівномірної подачі очищеного охолодженого повітря в усі відділення холодильника.
 4. Камера вакуумного охолодження, яка присутня в деяких моделях, дозволяє зберігати продукти свіжими без заморожування більш тривалий час.
 5. Гібридна камера, яку використовують як холодильне або морозильне відділення в залежності від потреб.

Холодильники Hitachi обладнують генераторами льоду, в т. ч. автоматичними, ряд моделей — диспенсерами. Використовується система E-control, яка керує кількістю споживаної електрики. Включається при від’їзді господарів або малій завантаженості холодильника продуктами. Заощаджує до 20% електроенергії.

Холодильники з вакуумним відділенням і гібридною камерою

У сімействі холодильників Hitachi на особливу увагу заслуговують моделі R-WB720VUC0GBK і R-WB720VUC0GMG. Різниця між ними в колірному оформленні: панелі з чорного або сірого скла. Загального більше:

 • 4 дверей;
 • нижня морозильна камера;
 • габарити 90 × 184 × 72 см;
 • автоматичний льодогенератор;
 • характерні для холодильників Hitachi системи охолодження, управління.

Творці агрегатів врахували особливі побажання користувачів. Ці холодильники призначені зберігати продукти свіжими для господарів, яких стандартні технології влаштовують неповністю. Інженери фірми запит покупців задовольнили розробкою 2 інноваційних систем: вакуумного і гібридного відділення у окремих моделях холодильників Hitachi.

В основі технології вакуумного охолодження — здатність продуктів довше перебувати в стані свіжості, якщо усунені умови, що сприяють окисленню. Розробники знайшли шлях, як довго зберегти продукти свіжими не заморожуючи.

У нижній частині холодильного відділення розміщений герметичний ящик. Вбудований насос відкачує із нього повітря, знижуючи тиск усередині. Каталізатор, який містить платину, сприяє утворенню великої кількості вуглекислоти. Створюється слабокисле середовище, в якому навіть ніжні продукти залишаються свіжими до 7 днів. Користувачеві надано вибір температурного режиму в залежності від виду продуктів: м’ясо, риба або овочі, сири.

Друга оригінальна розробка — гібридне відділення. Стандартна місткість холодильного відділення або нульової зони іноді не задовольняє: потрібно більше. Морозильна камера буває не повністю заповненою, але в звичайному холодильнику її не можна використовувати для зберігання свіжих продуктів.

Привабливість моделей R-WB720VUC0 в тому, що можна перемикати робочу температуру морозилки. Її використовують за прямим призначенням в режимі легкої (-3 ° С) або максимальної (-18 … -23 ° С) заморозки. При необхідності вибирають + 1 ° С (нульова зона) або + 3 ° С (холодильне відділення).

Великі багатодверні холодильники

Рейтинг холодильників Hitachi заслужено продовжують великі 4-дверні моделі:

Це холодильники типу French Bottom freezer з 4 незалежними дверними стулками. Кожна відкриває тільки частину холодильного або морозильного відділення, що позитивно позначається на економії електроенергії, збереженні продуктів. Холодильники вирізняються оригінальним дизайном: привабливі панелі із загартованого скла чорного або сірого кольору.

Моделі R-WB730PUC5 привертають великим загальним об’ємом 620 л, місткість морозилки, розміщеної внизу, — 160 л. Ергономіка холодильників Hitachi ретельно продумана. Для розміщення продуктів у основному відділенні служать 4 міцних полки зі скла. Фрукти і овочі поміщають в пластикові ящики, високі пляшки ставлять в дверні ніші.

Користувачам холодильників Hitachi найбільше подобаються:

 • наявність швидкого охолодження і заморозки;
 • регулятор вологості, що допомагає зберігати привабливий вигляд овочів, ягід, фруктів;
 • антибактеріальний захист, що усуває запахи, цвіль;
 • звуковий сигнал, який нагадує, що двері закриті нещільно;
 • захист від дітей;
 • електронне управління з дисплеєм.

Висота і глибина холодильників R-WB800PUC5 аналогічні моделі R-WB730PUC5: 183,5 см і 80,8 см (з ручкою) відповідно. У R-WB800 трохи більше ширина (91 см проти 85,5 см) і, відповідно, внутрішній об’єм. Основне відділення розраховане на 466 л, морозильне — 174 л. Обсяг холодильника Hitachi нескладно використовувати максимально, правильно розмістивши продукти. Допомагають переставні полички, відстань між якими змінюють залежно від висоти посуду, регульована кишеня на дверях.

Льодогенератор, якими оснащують холодильники Hitachi — справжня знахідка для господарів. Приготування прохолодних напоїв не становить труднощів, а одне задоволення. Кубики льоду завжди під рукою, варто попередньо наповнити спеціальну ємність водою.

Холодильники side-by-side з класичним дизайном

Оцінюючи, який холодильник Hitachi заслуговує почесного місця в рейтингу, не можна обійти увагою моделі R-S700PUC2 і R-S700GPUC2. Якщо уважно придивитися до маркування, побачимо різницю в одній букві G. Вона вказує, що холодильник оснащений автоматичним льодогенератором. Продукція видається в дрібній, середній або крупній крихті. У моделі R-S700PUC2 також є льодогенератор, але ручного типу, лід виходить кубиками.

Крім того, обидві моделі обладнані диспенсерами для приготування напоїв із чистої води з льодом. Фірма Hitachi встановлює диспенсери ручного типу, не пов’язані з роботою водопроводу. Вони більш надійні, невибагливі в обслуговуванні. Вода заливається в спеціальну ємність, за допомогою мініатюрної помпи подається в стакан.

В топі представлені моделі холодильників Hitachi з найбільш привабливим дизайном, які користуються попитом у покупців. Нікого не залишать байдужим вражаючі розкішшю фронтальні панелі. Це міцне скло вищої якості, що відображає все навколо, як в дзеркалі. Покупцям пропонуються різні кольори. У холодильників Hitachi R-S700PUC2GBK і R-S700GPUC2GBK дверні панелі чорні, у R-S700PUC2GS і R-S700GPUC2GS — сріблясті.

Матеріал має особливі властивості, важливі для споживачів:

 • висока стійкість до фізичного впливу: ударів, подряпин;
 • на поверхні не залишається видимих ​​слідів рук;
 • відштовхує пил.

Холодильники Hitachi R-S700PUC2 і R-S700GPUC2 — класичні моделі side-by-side. Особливість таких холодильників — великі габарити. У цих моделей ширина становить 92 см, глибина — 72 см, висота — 177,5 см. Side-by-side мають 2 розсувних дверей на всю висоту, оснащених упорами.

Ліва стулка закриває містку морозильну камеру об’ємом 228 (з автоматичним льодогенератором 212) літрів. У морозилці 4 полки і 2 ящики. Матеріал — ударостійке скло. Холодильники здатні заморозити 11 кг свіжих продуктів протягом 24 годин. Акумуляція холоду настільки висока, що продукти не розморожуються при відключеній електриці протягом 18 годин.

За правою стулкою розташоване холодильне відділення, куди входить 374 л. На цій половинці фронтальної панелі розміщений сенсорний дисплей електронного управління, диспенсер. У холодильній секції 5 скляних полиць, 3 регулюються по висоті. Крім полиць, продукти розміщують у відділенні для овочів з 2 окремих ящиків. М’ясо і рибу для швидкого споживання зберігають у зоні свіжості. Корисний простір холодильника Hitachi розширюють полички в дверях.

Трьохдверний side-by-side

На відміну від класичного двохдверного виконання side-by-side модель R-M700GPUC2GBK має 3 дверей, облагороджених чорним дзеркальним склом. Основні характеристики аналогічні вище розглянутим Hitachi R-S700GPUC2. Холодильник оснащений автоматичним льодогенератором з дозатором.

За чорною скляною панеллю цього красивого холодильника ховаються об’ємні секції. Зліва за дверима на всю висоту розташована морозильна камера. У ній 7 відділень: зверху 4 полки, знизу 3 кошики. Диспенсер і льодогенератор розташовані з цього боку.

Права частина холодильника закривається 2 дверима. Верхні — більші, за ними секція холодильного відділення з поличками і зоною свіжості. Нижче за окремими дверима дещо менша секція, що складається з ящиків для овочів, фруктів, ягід. У дверях 9 полиць, секція для пляшок, яєць.

Поділ холодильної камери на 2 частини виправдано. Користувач відкриває ті двері, за якими знаходяться необхідні йому продукти. В результаті краще зберігається холод, апарат споживає менше електроенергії.

Холодильники з верхньою морозильною камерою

Кращі холодильники Hitachi представлені також моделлю R-W660PUC7. Дизайнерські смаки покупців задовольнить різноманітність рішень. Варіанти колірного оформлення розкішної фронтальної панелі з дзеркального скла:

Холодильники Hitachi R-W660PUC7 серії Big Fresh мають 4 дверей. Варіант з їх відкриванням по центру найзручніший, зменшує витрати холоду. У цих холодильників верхнє розташування морозильної камери. Таке розміщення знаходить своїх прихильників. Агрегати, у яких холодильне відділення займає нижню частину, мають попит у сім’ях з дітьми та людьми похилого віку. Їм важко самостійно діставати повсякденну їжу з полиць, які розміщені високо, якщо морозилка знизу.

Габарити холодильника порівняно невеликі, але місткість солідна: основне відділення на 396 л, морозильне — 144 л. Холодильне розділено на 2 частини. Верхня — подвійного призначення, ділиться на кілька секцій, в яких окремо зберігають продукти різних категорії: молоко, м’ясо, рибу. Нижня за обсягом більша, призначена для овочів, фруктів.

Використовуються пересувні перегородки, за допомогою яких змінюють розміри секцій. У кожній встановлюють оптимальний температурний режим для конкретного виду продуктів. Регулюється важелями, встановленими у відділенні. В секціях для овочів і фруктів передбачена підтримка вологості і температури.

Моделі R-W660PUC7 мають вбудований в дверну панель диспенсер. Льодогенератор ручного типу, тільки у холодильника R-W660PUC7XGBK він автоматичний.

Оставьте отзыв

Все про HITACHI

Холодильники HITACHI это лучшее качество, проверенное временем и усердной работой инженеров

Hедавние записи
Hitachi
hitachi_net_ua

Топ холодильників Hitachi

Серед різноманіття продукції японської корпорації під брендом Hitachi світову популярність здобули холодильники. Фірма успішно

Читать
Скидка!
49999 грн
Скидка!
59999 грн
Скидка!
49999 грн
Скидка!
49999 грн
36999 грн
Скидка!
49999 грн
Ожидается
39399 грн
Подписывайтесь на скидки и новости от Hitachi

Введите свой элетронный адрес

error: Content is protected !!
Прокрутить наверх

Мы можем перезвонить