Який холодильник Hitachi купити у 2021 році

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Поделиться в pinterest
Поделиться в whatsapp

Який холодильник купити у 2021 році

Японські холодильники фірми Hitachi — це втілення новітніх технологій в розробці моделей, а також поєднання абсолютної якості, безпечної експлуатації та надійності. Вибравши будь-який з розглянутих холодильників, покупець отримає економічний, з лаконічно простим управлінням прилад.

Специфіка виробника Hitachi полягає в тому, що переваги формуються не при складанні обладнання, а ще на стадії контролю потреб покупців. Компанія Hitachi постійно вдається до пошуку та вивчення побажань клієнтів і тільки після цього конструктори реалізують їх в життя, при цьому, користуючись виключно сучасними технологіями.

 

Обов’язкова комплектація від Хитачи

Уся холодильна техніка Hitachi комплектується:

 • Інверторними малошумними компресорами.
 • Двоконтурною системою охолодження No Frost.
 • Інноваційною системою фільтрації Nano Titanium, яка усуває запахи, і запобігає появі та розвиток грибків цвілі, бактерій та інших мікроорганізмів усередині відділень.
 • Дверний ущільнювач оброблений протигрибковою речовиною.
 • Полички із загартованого скла, пластиковими боксами та кишенями на дверцятах.
 • LED освітлення.

До корисних функцій варто віднести та енергоощадну технологію, яка дає можливість власнику холодильного апарату торгової марки Hitachi скоротити витрати на електрику. Це досягається за допомогою чіпа, який обчислює найменше навантаження і нечасто експлуатацію, після чого в автоматичному режимі перемикається на режим економії та знижує витрату електроенергії.

Інверторні компресори від японського виробника, що гарантує, тихе функціонування, довготривале експлуатування, і дбайливу витрату електроенергії.

Естетичного ці пристрої незмінно високі, при цьому, колір буває різним. Але габарити не дадуть можливості розташувати пристрої на невеликих кухнях.

 

Що пропонує виробник Hitachi

Важливо! Холодильники японського виробника виділяються на тлі конкурентів екологічністю, чого вдалося досягти внаслідок застосування в ролі холодагента НЕ фреон, а ізобутан. До речі, перший заподіює шкоди навколишньому середовищу.

Користувачам пропонується багато кольорів, тому підібрати холодильник під інтер’єр приміщення людині буде легко. Виробник виділяється асортиментом колірних рішень продукції, так що підібрати холодильник, який буде доречний в інтер’єрі.

Покупець може вибрати не тільки колір поверхні дверцят, а і матеріал з якого вони зроблені. Тобто дверцята можуть бути скляні, або металеві.

Недолік майже один, але важливий. Техніка Хитачи не належать до дешевого сегмента. Агрегати цього виробника представлені в середньому і преміальному сегментах вартості. У моделях Hitachi відсутні дешеві пристрої.

Холодильники Hitachi поділяються на кілька лінійок. Виробник любить ділити пристрої за кількістю дверей що поділяються на серії:

 • Дводверні;
 • Багато дверні.

Не так давно в серії холодильників фірми Hitachi з’явилися пристрої з камерою вакуумного типу. Вони не віднесені до спеціальної лінійки, проте ця функція стоїть осібно і виділяється продавцями.

Нові пристрої фірми Hitachi яки оснащені великою кількістю дверцят, то і камер в них більше. Це неспроста, оскільки кожна з камер гарантує:

 • краще збереження корисних властивостей харчових продуктів;
 • комфортний доступ до вмісту і його пошуку;
 • зберігати електроенергію, оскільки тепло менше потрапляє всередину.

Важливо! Кожна серія холодильників відрізняється типовою гідністю і відмітними рисами, тому, щоб вибрати відповідний пристрій, з ними варто ознайомитися детальніше.

Дводверні

Цей тип має попит більше за інших і це не викликає подиву, оскільки серія відрізняється від конкурентів співвідношенням вартості до якості, а також функціоналом. До того ж ціна на них невисока, а зносостійкість навпаки висока.

Щоб підвищити комфортабельність виробник надає можливість покупцю вибір. Можна вибрати агрегат з розміщенням морозилки: зверху або знизу.

Техніка з верхньою морозилкою більш підходить людям, які рідко користуються заморожуванням. Нижне розміщення морозилки заведено вважати класичним рішенням. Така модель підійде людям, котрі часто користуються замороженною продукціею і готують самостійно. Тому що легко шукати й діставати продукти.

А для чого E-control панель? Саме вона дає можливість контролювати ситуацію і контролювати функціонування камер окремо. До того ж дії виконуються натисканням однієї кнопки.

Генератори льоду, якими оснащені багато дверні холодильники, дозволяють швидко отримувати лід і прохолодні напої.

Багато дверні

Це моделі віднесені до дорогої лінійці після Side-by-Side. Важливим є те, що багато дверні холодильники дають можливість грамотно зберігати харчові продукти, які належать різним категоріям. Простіше кажучи, продукти зберігаються окремо і в різних режимах температури, оскільки за кожною дверкою розташована камера. Це усуває проблему суміщення запахів, а також попереджає втрату корисних якостей. Моделі 4 дверні в рівній мірі надають можливість легкого доступу до вмісту.

Холодильники лінійки Side-by-side відрізняються нововведеннями та практичними опціями, однак разом з тим, це дорогі й великогабаритні агрегати, так що на маленьких кухнях вони будуть не до місця.

Пропозиції

 Дводверні моделі Hitachi — бюджетний ціновий сегмент:

 1. R-BG410PU6XXGR з нижньою морозильною камерою. При роботі створює 40 ДЦ шуму!
 2. R-V540PUC7BSL морозилка у верхній частині корпусу. Корпус виконаний з нержавіючої сталі. Модель розрахована для використання в невеликих квартирах на 2-3 людини.

Представник середньго цінового сегмента R-VG660PUC7GBK. Має сенсорний дисплей на якому можна вибрати дитячий замок, встановити режим роботи, виставити температуру у відділеннях, включити/відключити звукове повідомлення. Екосенсор контролює ступінь подачі холодних мас. При тривалому відкритті дверцят або розміщенні богато свіжіх продуктів система автоматично збільшує температуру.

Представник високого цінового сегмента Hitachi R-WB720VUC0GBK. Саме его вважають найбільш функціональним. Цей велетень є потужний і солідний холодильно-морозильний агрегат на 3 камери з вакуумним відділенням.

Оставьте отзыв

Все про HITACHI

Холодильники HITACHI это лучшее качество, проверенное временем и усердной работой инженеров

Hедавние записи
Hitachi
hitachi_net_ua

Топ холодильників Hitachi

Серед різноманіття продукції японської корпорації під брендом Hitachi світову популярність здобули холодильники. Фірма успішно

Читать
Скидка!
49999 грн
36999 грн
Скидка!
59999 грн
Скидка!
49999 грн
Ожидается
Скидка!
49999 грн
Ожидается
39399 грн
Подписывайтесь на скидки и новости от Hitachi

Введите свой элетронный адрес

error: Content is protected !!
Прокрутить наверх

Мы можем перезвонить