Ожидается
No Frost!
Новинка
Рассрочка 0% до 15мес.
Экономия электроэнергии
Относительно других производителей 79%
Бесшумность работы
Относительно других производителей 84%
100% Японское качество
Японский завод в Тайланде 100%
opcha_logo2
от 6-36 мес
"Оплата частями" "Мгновенная рассрочка"

Ш920xВ1795xГ720/ 595л /A++ /Серебристый (стекло)

R-S600 — Side By Side (Пліч-о-пліч) — Standard

R-S600 – елегантна сучасна модель холодильника з безрамним скляним дизайном дверей. Розміри агрегату чи малі 1795х920х720 мм; та у холодильну камеру можна розмістити 369 л продуктів, в морозильну 226 л.

Для полегшення управління та збереження температури на дверцятах встановлена світлодіодна панель управління. Щоб змінити, чи встановити новий режим достатньо торкнутися пальчиком до відповідної кнопки на панелі.

Ущільнювач дверей із захистом від цвілі. Встановлена сигналізація дверей.

А що у середині, тобто технічні характеристики

 

У конструкції Side By Side камери розташовані паралельно один одному, тому її називають пліч-о-пліч, тобто морозилка розташована напроти холодильної камери. Тільки морозилка трохи менше за холодильну камеру.

 

Освітлення обох камер світлодіодне.

 

В середині обох камер розташовані по 5 полиць з загартованого скла, яки можуть витримати велике навантаження.

 

Холодильний відсік

 

На дверцятах холодильної камери встановлені 3 кишені, та лоток для 14 яєць. У цієї камері є 2 прозорі висувні місткості для овочів. Вони забезпечують зручне місце для зберігання та пошуку продуктів одним поглядом.

В холодильні камери е функція швидкого охолодження.

Як що потрібно швидше та потужніше охолодити продукти, то треба увімкнути режим швидкого охолодження на панелі дисплея. Ця функція дозволяє охолоджувати продукти на 8% швидше.

Морозильний відділ

 

На дверцятах морозильної камери теж встановлені кишені, але трохи менші за розміром. Е два прозорих ящика для зберігання заморожених продуктів.

 

У камері функціонує швидке заморожування продуктів. Також є льодогенераторTwist Ice Maker, який використовують коли потрібно. А як не потрібно то зберігати можна в шафі.

Енергоощадження

 

У конструкції вміщений інверторний компресор та використовується технологія охолодження з двома вентиляторами. В якости холодагента використано R-600a. В результаті об’єднання цих інновацій японці створили агрегат безпечний для навколишнього середовища та одночасно енергоощадну техніку.

 

Подвійний сенсорний контроль Eco Thermo-Sensor забезпечує оптимальне охолодження як у морозильній, так і в холодильній камерах, чого не може зробити один вентилятор. Eco Thermo-Sensor визначає будь-яку зміну температури окремо, що б забезпечити ідеальну зміну температури у кожному з відсіків у будь-який час. Контролюючи кількість і до якого відсіку подається охолоджене повітря, він гарантує, що не витрачається даремно енергії для досягнення найвищого світового рівня енергоощадження.

Саме технологія зі спеціальними вентиляторами для кожного відділення забезпечує економію енергії та потужне охолодження. Навіть якщо температура навколишнього середовища досягає 60°C, кожен куточок всередині холодильника все одно ретельно охолоджується.

Навіть без спеціального стабілізатора інверторний холодильник Hitachi може працювати при великих коливаннях напруги від 130 до 300 V.

Температура в морозильній камері підтримується для збереження свіжості продуктів у разі відключення електроенергії до 15 годин.

Потужна дезодорація Nano Titanium

У всіх холодильниках Hitachi застосовується потрійне очищення повітря в камерах системою. Фільтр не потребує спеціального обслуговування. Він використовує внутрішній каталізатор із необмеженим ресурсом.

Технологія очищення геніальна та проста. З негативно зарядженими іонами струмінь повітря рівномірно розподіляється по всьому об’єму камери. Каталізатор вловлює бактерії, що створюють запахи та нейтралізує їх

Nano Titanium — потрійної потужності фільтр, який нейтралізує та видаляє запахи та бактерії на 99%.

Вес с упаковкой123.00 kg
Габариты в упаковке810 × 970 × 1850 cm
Тип

холодильник с морозильником

No Frost

Управление

сенсорное

Количество компрессоров

Количество дверей

Общий объем

Объем холодильной камеры

Объем морозильной камеры

Количество камер

Время сохранения холода

Мощность замораживания кг/24 часа

Ледогенератор

Класс энергопотребления

Функции/возможности

, , , , , , , , , , , , ,

Цвет

серебристое стекло, серебристый

Вес

Высота

Ширина

Глубина

Производитель

Гарантия

Материал полок

Революционное энергосбережение

VIP - Технология вакуумных изоляционных панелей

VIP - это тонкая панель с очень тонким вакуумом из стекловолокна внутри, обеспечивающая высокие теплоизоляционные характеристики, более эффективные обычного изоляционного материала. Он предотвращает утечку внешнего тепла для достижения исключительной экономии энергии. Удержание охлаждения составляет 15 часов, при этом максимальная теплоизоляция достигается при отключении электроэнергии.

Dual Fan Cooling

Улучшенная система охлаждения с двумя вентиляторами отдельно для каждого отсека обеспечивает энергосбережение и эффективное охлаждение, а Eco Thermo-Sensor в каждом отсеке, определяет любое изменение температуры отдельно.

Hitachi icon

Быстрое охлаждение

Если вы хотите охлаждать продукты быстрее и эффективнее, включите режим быстрого охлаждения. Это охлаждает продукты прибл. На 8% быстрее.

Фото от клиентов:

Отзывы:

error: Content is protected !!
Прокрутить наверх

Мы можем перезвонить

вопрос
Hitachi icon

Мы всегда рады помочь!